mercure

Dłuższy pobyt taniej w Mercure

Odkrywaj nowe miejsca taniej z Mercure

Or  night(s)

SZUKAJ

Marzysz, aby podczas swojej kolejnej podróży mieć więcej czasu na relaks i zwiedzanie? Wykorzystaj swój pobyt jak najlepiej i daj sobie czas na odkrywanie otoczenia. Zostań na dłużej i zaoszczędź w Mercure, gdy zarezerwujesz co najmniej 3 noclegi na przynajmniej 15 dni przed przyjazdem.

Odkryj nowe miejsca. Poznaj lokalną kulturę. Zgłęb wszystko, co wyjątkowe w danym mieście, aby jak najwięcej skorzystać na swoim wypadzie. Zamień podróż służbową w przyjemność, wydłużając ją o dodatkowe dni. Wszystkie nasze lokalizacje są ekscytujące i niepowtarzalne, więc zawsze masz powód, aby zostać z nami na dłużej.

Chcesz pracować, relaksować się i odkrywać? Możesz też skorzystać z dodatkowej zniżki 10% jako uczestnik programu ALL – Accor Live Limitless. Mercure – odkrywaj niezwyłe miejsca tuż za progiem.

Dłuższy pobyt taniej w Mercure

*Klienci, którzy rezerwują ofertę „Dłuższy pobyt, większa oszczędność”, oświadczają, że przeczytali i zaakceptowali poniższe warunki: 
Oferta obowiązuje dla pobytów o różnej długości, w zależności od wybranego hotelu. Należy zapoznać się z warunkami oferty obowiązującymi w wybranym hotelu. 
Oferta umożliwia uczestnikom zdobywanie punktów w hotelach uczestniczących w programie. 
Rezerwacja musi był całkowicie przedpłacona w chwili rezerwacji. Rezerwacja dokonana w ramach oferty nie może zostać zmodyfikowana, anulowana ani wymieniona, nie może również być łączona z innymi zniżkami lub ofertami specjalnymi. 
Oferta obowiązuje w hotelach grupy Accor uczestniczących w programie, pod warunkiem dostępności pokoi wyznaczonych do udziału w ofercie. Śniadanie może być wliczone w cenę w wybranych hotelach. Należy zapoznać się z warunkami oferty obowiązującymi w wybranym hotelu. 
Dostępne w ponad 2100 hotelach, w tym w: Mercure, Novotel, Delano, Fairmont, ibis budget, ibis, ibis Styles, Grand Mercure, MGallery, Mondrian, Mövenpick, Mantra, Mantis, Pullman, Rixos, The Sebel, SLS, Sofitel, Sofitel Legend, So Sofitel, Novotel Suites i Swissôtel.

,

Or  night(s)

SZUKAJ

Or  night(s)

SZUKAJ