Abu Dhabi

Niech Abu Dhabi będzie Twoim kolejnym celem podróży! Poznawaj miasto jak jego mieszkańcy! Lokalne sekrety, doświadczenia i nieodkryte historie znane tylko miejscowym...  Zespół Mercure otwiera dla Was drzwi do lokalnych sekretów.

Więcej o mieście

Atrakcyjna i zielona, stolica Zjednoczonych Emiratów Arabskich Abu Dhabi to miasto warte odwiedzenia. Marmurowy, majestatyczny meczet Szejka Zayeda, najszybsza na świecie kolejka górska w parku rozrywki Ferrari World i najnowsza artystyczna sensacja – Luwr Abu Dhabi – to tylko niektóre z różnorodnych atrakcji dostępnych w tym nowoczesnym mieście. Wspaniałe drapacze chmur i niesamowite krajobrazy… Abu Dhabi wciąż się rozwija, prezentując mocne i bogate dziedzictwo. 
Czytaj dalej

Local Stories

(1)

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej