Hiszpania

Hiszpania jest pełna sekretów! Zespół Mercure z przyjemnością podzieli się lokalnymi sekretami ze swoimi gośćmi: ukryte atrakcje, miejscowe legendy znane tylko mieszkańcom! Wybierz miasto i podróżuj z Local Stories gdzie chcesz zacząć?

Więcej o kraju

Przechadzając się po hiszpańskich miastach, warto zabłądzić - to najlepszy sposób, żeby w pełni odkryć ten kraj i poznać jego czarujących mieszkańców. Masz ochotę na spacer po bezkresnych plażach Atlantyku? Kąpiel w wodach Morza Kantabryjskiego lub Śródziemnego? A może kusi cię wyprawa do parku narodowego Sierra de Cazorla, na szczyty Picos de Europa lub w okolice wulkanu Teide na Teneryfie? Od krainy Basków, słynącej na cały świat ze swojej smakowitej kuchni, po szlachetne wina opatrzone chronioną nazwą pochodzenia - to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na zwiedzających w kraju będącym pomostem między Europą i Afryką.
Czytaj dalej

Najlepsze Historie

Odkrywaj Lokalne Historie

Eksploruj świat. Słuchaj opowieści. Odkrywaj legendy i nieznane historie... Local Stories sprawi, że spędzisz czas jak miejscowy! Gdzie chcesz zacząć?

2 Local Stories

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej