KONIEC GRY

KONIEC GRY

Moscow

ul. Kuznetskiy Most 12, Moskwa 107031

Wspomnienia z dzieciństwa
Masz jeszcze kilka rubli w kieszeni? Zamiast wydać je w jakieś pułapce na turystόw, udaj się lepiej do arkadowego salonu znajdującego się w pόłnocno-wschodniej części Moskwy, wypełnionego starymi automatami do gry pamiętającymi jeszcze epokę Związku Radzieckiego, otwartego w 2015 przez dwόch młodych studentόw z wydziału inżynierii. Salę wypełnia 37 automatόw do gry o żywych kolorach, kwadratowych narożnikach i olbrzymich dżojstikach. Zdziwisz się widząc, że najbardziej popularną grą w tym salonie jest „Morskoy Boy”, gra ktόra ma na celu zatopienie amerykańskich statkόw wojennych za pomocą torped. Gdyby się tak głębiej zastanowić, nie jest to może aż tak zaskakujące?
Czytaj dalej

Historie w pobliżu

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej