Rumunia

Rumunia jest pełna sekretów! Zespół Mercure z przyjemnością podzieli się lokalnymi sekretami ze swoimi gośćmi: ukryte atrakcje, miejscowe legendy znane tylko mieszkańcom! Wybierz miasto i podróżuj z Local Stories gdzie chcesz zacząć?

Więcej o kraju

Bogata w historię i nieodkryta przez turystów kraina mitów i legend. Numer jeden na turystycznej mapie Rumuni to Bukareszt! Zaplanuj zwiedzanie Placu Rewolucji z zabytkowym Pałacem Królewskim, zobacz piękną cerkiew Kretzulescu z XVIII wieku oraz koniecznie zaplanuj zwiedzanie największego parlamentu na świecie. Zarezerwuj jeden z hoteli w centrum Bukaresztu oraz innych uroczych miejscowościach Rumunii. 
Czytaj dalej

Odkrywaj Lokalne Historie

Eksploruj świat. Słuchaj opowieści. Odkrywaj legendy i nieznane historie... Local Stories sprawi, że spędzisz czas jak miejscowy! Gdzie chcesz zacząć?

4 Local Stories

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej