SZKLANY PASAŻ

SZKLANY PASAŻ

Bukareszt

Pasajul Macca

Pasaż Macca-Vilacrosse to niezwykle klimatyczne, najstarsze bukaresztańskie centrum handlowe. Wąska arkada w kształcie litery U z szeregiem kremowo-białych kamienic i dachem z żółtego szkła robi niesamowite wrażenie. Jednak nie tylko o wygląd uliczki chodziło ówczesnym handlarzom i architektom. Zastosowanie żółtego przeszklenia to zabieg celowy! Wpadające przez taką powierzchnię promienie słońca nadają wszystkim znajdującym się tu przedmiotom ciepłego i przyjemnego wyglądu. Dzięki temu zabiegowi w Macca-Vilacrosse, aż chcesz napić się pysznej kawy, wstąpić do jednej z licznych restauracji, zrobić zakupy w eleganckich butikach czy wynająć pokój.
Czytaj dalej

Historie w pobliżu

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej