Portugalia

Portugalia jest pełna sekretów! Zespół Mercure z przyjemnością podzieli się lokalnymi sekretami ze swoimi gośćmi: ukryte atrakcje, miejscowe legendy znane tylko mieszkańcom! Wybierz miasto i podróżuj z Local Stories gdzie chcesz zacząć?

Więcej o kraju

Witamy w Portugalii, kraju usianym średniowiecznymi zamkami otoczonymi lasami lub wznoszącymi się na szczytach stromych klifów, z miasteczkami o brukowanych ulicach i plażami z piaskiem w kolorze złota. Znana ze znakomitej gastronomii Portugalia szczyci się wieloma produktami o chronionej nazwie pochodzenia, a niektóre z jej miast widnieją na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Bogata w spuściznę po Celtach, Rzymianach, Wizygotach, Muzułmanach i Chrześcijanach, co roku gości niezliczoną ilość imprez i festiwali.
Czytaj dalej

Odkrywaj Lokalne Historie

Eksploruj świat. Słuchaj opowieści. Odkrywaj legendy i nieznane historie... Local Stories sprawi, że spędzisz czas jak miejscowy! Gdzie chcesz zacząć?

2 Local Stories

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej