Strona główna Europa Francja Villefranche-sur-Saône

Villefranche-sur-Saône

Niech Villefranche-sur-Saône będzie Twoim kolejnym celem podróży! Poznawaj miasto jak jego mieszkańcy! Lokalne sekrety, doświadczenia i nieodkryte historie znane tylko miejscowym... Zespół Mercure otwiera dla Was drzwi do lokalnych sekretów.

Więcej o mieście

Stolica regionu Beaujolais, Villefranche-sur-Saône, to miasto o niezwykle bogatym i zróżnicowanym dziedzictwie kulturowym i gastronomicznym. Przechadzając się ulicami, wzdłuż których wznoszą się liczne zabytkowe kościoły i renesansowe kamienice, można zanurzyć się w samym sercu jego historii. Znakomite wina pozyskiwane z otaczających miasto winnic ucieszą zarówno amatorów, jak i najbardziej wymagających koneserów.
Czytaj dalej

Local Stories

(1)

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej