KRYSZTAŁOWY PAŁAC

KRYSZTAŁOWY PAŁAC

Nicea

16, rue de la Liberté, 06000 Nicea

Ani minerały, ani kamienie szlachetne nie mają dla niej tajemnic. Już od dwudziestu lat w swoim sklepie jubilerskim położonym w „złotym kwadracie" w Nicei, Elisabeth sprzedaje swoistego rodzaju biżuterię potęgującą rezonans energetyczny kamieni i kryształόw. Od niedawna zaś Elisabeth wzbogaciła swoją ofertę o niepowtarzalną na świecie pozycję. Otόż w jej sklepiku znajduje się „kryształowy pokόj”, czyli miejsce, w ktόrym dzięki mineralnym wibracjom można się energetycznie doładować. Ustawiając się pod kryształową piramidą zawieszoną pod sufitem, nasze ciało ma się rzekomo „oczyszczać” dzięki jej wibracjom, dając nam tym samym doskonałe samopoczucie. Warto chyba sprόbować?
Czytaj dalej

Historie w pobliżu

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej