Austria

Austria jest pełna sekretów! Zespół Mercure z przyjemnością podzieli się lokalnymi sekretami ze swoimi gośćmi: ukryte atrakcje, miejscowe legendy znane tylko mieszkańcom! Wybierz miasto i podróżuj z Local Stories gdzie chcesz zacząć?

Więcej o kraju

Austria to zarówno majestatyczne góry z zapierającą dech w piersiach przyrodą, jak i szczycący się cesarską przeszłością i barokową architekturą Wiedeń. Podążając śladami Wolfganga Amadeusza Mozarta czy Johanna Straussa, nie zapomnijmy spróbować zarówno lokalnych specjałów, jak i austryjackiego stylu życia. Warto też zwrócić uwagę na tradycyjne, urocze miasteczka, drogocenne dzieła sztuki oraz młodą, dynamiczną scenę artystyczną.
Czytaj dalej

Najlepsze Historie

Odkrywaj Lokalne Historie

Eksploruj świat. Słuchaj opowieści. Odkrywaj legendy i nieznane historie... Local Stories sprawi, że spędzisz czas jak miejscowy! Gdzie chcesz zacząć?

6 Local Stories

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej