TALERZ NAD GŁOWĄ

TALERZ NAD GŁOWĄ

Melbourne

Westall High School, Melbourne.

Strach się bać
6 kwietnia 1966 r. to pamiętna data w historii szkoły średniej Westall. Tego dnia jedna z klas trenowała biegi na szkolnym boisku. Nagle stało się coś niewyobrażalnego: pojazd w kształcie talerza przeleciał nad południowo-zachodnim skrzydłem głównego budynku szkoły, po czym zniknął za rosnącym w pobliżu rzędem drzew. Australijskie gazety oszalały na punkcie UFO. Zebrano opowieści ponad 200 świadków. Tajemnicy nie udało się jednak wyjaśnić. Wysunięto wprawdzie przypuszczenie, że był to prototyp maszyny skonstruowanej przez australijskie wojsko, ale wątpliwości pozostają. Być może wizyta w pobliskim paru Grange Reserve coś wyjaśni. Znajdujący się tam wizerunek tajemniczego talerza to ulubione miejsce zabaw dzieci. Trochę bliżej nieba gwiaździstego. Westall High School, Melbourne.
Czytaj dalej

Historie w pobliżu

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej