Quito

Niech Quito będzie Twoim kolejnym celem podróży! Poznawaj miasto jak jego mieszkańcy! Lokalne sekrety, doświadczenia i nieodkryte historie znane tylko miejscowym... Zespół Mercure otwiera dla Was drzwi do lokalnych sekretów.

Więcej o mieście

Otoczone przez Alpy i wulkany, Quito jest drugą najwyżej położoną stolicą. Dzięki zapierającym dech w piersiach widokom, ciekawej architekturze, licznym kolejkom linowym, urokliwym barom w drewnianych altanach gazebo i wielu innym atrakcjom miasto oferuje zwiedzającym moc doznań i odkryć. Warto przespacerować się po brukowanych uliczkach w historycznym centrum, wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, podziwiając kolonialne budynki, place, kościoły i muzea. 
Czytaj dalej

Local Stories

(2)

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej