Santa Marta

Niech Santa Marta będzie Twoim kolejnym celem podróży! Poznawaj miasto jak jego mieszkańcy! Lokalne sekrety, doświadczenia i nieodkryte historie znane tylko miejscowym... Zespół Mercure otwiera dla Was drzwi do lokalnych sekretów.

Więcej o mieście

Santa Marta, należąca do kolumbijskiej części Karaibów, to istny raj na ziemi! Wśród wielu atrakcji turystycznych, na szczególną uwagę zasługuje Park Narodowy Tayrona ze swym naturalnym rezerwatem praktycznie nienaruszonej roślinności. Miasto otaczają malownicze plaże, takie jak Las Piscinas, Cabo de San Juan i Playa Cristal. Santa Marta jest również otoczone niesamowitymi górami, należącymi do masywu górskiego Sierra Nevada, których ośnieżone szczyty są kontrastem dla ciepła i bujnej roślinności.
Czytaj dalej

Local Stories

(2)

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej