Brazylia

Brazylia jest pełna sekretów! Zespół Mercure z przyjemnością podzieli się lokalnymi sekretami ze swoimi gośćmi: ukryte atrakcje, miejscowe legendy znane tylko mieszkańcom! Wybierz miasto i podróżuj z Local Stories gdzie chcesz zacząć?

Więcej o kraju

Brazylia to pasjonująca wyprawa w świat bogatej kultury i rajskich plaż, wspaniałych wodospadów i lasów, wielkich metropolii i miast przesyconych historią. Gorąca atmosfera Salvadoru przyciąga roztańczone tłumy przy okazji organizowanego co roku słynnego karnawału. Zwiedzając Belo Horizonte mamy okazję odbyć podróż w czasie, podziwiając jedne z najważniejszych dzieł architektonicznych minionego wieku. Kulturalna i gastronomiczna stolica Brazylii, São Paulo, oferuje liczne atrakcje,takie jak muzea, galerie, teatry, zabytki, restauracje i bogaty repertuar różnych imprez i wydarzeń. 
Czytaj dalej

Najlepsze Historie

Odkrywaj Lokalne Historie

Eksploruj świat. Słuchaj opowieści. Odkrywaj legendy i nieznane historie... Local Stories sprawi, że spędzisz czas jak miejscowy! Gdzie chcesz zacząć?

24 Local Stories

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej