SPRZEDAWCA WILKOŁAK

SPRZEDAWCA WILKOŁAK

Puerto Iguazu

Droga Yerba Maté, Puerto Iguazu

Na końcu drogi Yerba Maté wiodącej z Puerto Igazu znajduje się Estancia Santa Inès. To w tym gospodarstwie rolnym żył jeszcze kilka lat temu tajemniczy Don Pancho. Mężczyzna ten posiadał mały sklepik, a w niektόre noce tajemniczo znikał. Z jakiego powodu? Niektόrzy przekonani byli, że właśnie w te noce przeistaczał się on w wilkołaka. Mόwi się nawet, że między mieszkańcami wioski a Don Pancho został podpisany pakt, według ktόrego oni nie mόwili nic na temat jego przemian, a on z kolei oddalał się od zabudowań w te wieczory. Jeśli będziesz przejeżdżać przez Estancia Santa Inès i jej głośny sklepik, nie mόw więc ani słowa na temat Don Pancho!
Czytaj dalej

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej