Puerto Iguazu

Niech Puerto Iguazu będzie Twoim kolejnym celem podróży! Poznawaj miasto jak jego mieszkańcy! Lokalne sekrety, doświadczenia i nieodkryte historie znane tylko miejscowym... Zespół Mercure otwiera dla Was drzwi do lokalnych sekretów.

Więcej o mieście

Puerto Iguazu położone jest na styku granic Argentyny, Brazylii i Paragwaju. To właśnie po argentyńskiej stronie znajduje się Garganta del Diablo, największy ze słynnych wodospadów Iguaçu. Na zakupy w Puerto Iguazu warto wybrać się na lokalny targ pełen regionalnych smakołyków, takich jak sery, wina czy oliwa z oliwek. Chcąc kupić importowane produkty najlepiej udać się do sklepów Duty Free. Wieczorami i nocą główną rozrywką jest gra na jednorękich bandytach czy ruletka w kasynie, co jest tutaj zupełnie legalne. 
Czytaj dalej

Local Stories

(1)

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej