DUCHY Z CONSTITUTION HILL

DUCHY Z CONSTITUTION HILL

Johannesburg

11 Kotze St, Johannesburg

Jeśli zdarzy ci się usłyszeć dziwne odgłosy zwiedzając Johannesburskie więzienie „Robben Island", w ktόrym przetrzymywano między innymi Nelsona Mandelę i Mahatmę Gandhiego, nie panikuj! To prawdopodobnie jeden z wielu duchόw, ktόre nawiedzają to miejsce. Najbardziej znanym jest duch Daisy de Merkel, prawdziwej południowoafrykańskiej ikony. Mόwi się, że krąży ona nie tylko wokόł swojej starej celi znajdującej się w części przeznaczonej dla kobiet, ale że często straszy rόwnież gdzie indziej. Na tyle często, że kiedy wiatr otworzy znienacka jakieś drzwi, każdy mieszkaniec kraju powie, że to właśnie zabawia się duch Daisy de Merkel. Damy Ci zatem radę: zamknij dobrze drzwi na klucz!
Czytaj dalej

Historie w pobliżu

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej