mercure

10% zniżki na pobyt w hotelach dla uczestników ALL

Dołącz do ALL i zyskaj 10% zniżki na pobyt w wybranym hotelu

Zarezerwuj teraz *

Or  night(s)

Zarezerwuj teraz

Niezależnie od planu i pory roku, pobyt w hotelu to zawsze kusząca opcja.

Relaks przy basenie? Zdecydowanie. Kulinarna wycieczka po mieście? Z pewnością. Dodaj do tego 10% zniżki na wszystkie pobyty w hotelach objętych promocją, a odpowiedź będzie tylko jedna — rezerwuję!

Chociaż uwielbiamy kartki z podziękowaniami, nic lepiej nie wyrazi naszej wdzięczności za Twoją lojalność, niż przyznanie Ci jednej z najatrakcyjniejszych stawek dla uczestników. Jeśli nie należysz jeszcze do programu ALL - Accor Live Limitless, zarejestruj się już dziś i zdobądź 500 dodatkowych punktów Reward po pierwszym kwalifikującym się pobycie w naszych hotelach.

Zaspokoimy Twoją żądzę podróżowania niezwykłymi miejscami, atrakcyjnymi ofertami, punktami Reward i korzyściami dla VIP-ów. Nie czekaj na lepszy moment.

Zarezerwuj pobyt już teraz i zyskaj 10% zniżki na każdy nocleg w naszych hotelach.

10% zniżki na pobyt w hotelach dla uczestników ALL

1. W odniesieniu do oferty 10% zniżki dla Uczestników programu obowiązują ogólne warunki programu ALL - Accor Live Limitless. Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla uczestników programu ALL - Accor Live Limitless.
2. Oferta jest dostępna tylko dla pobytów w następujących dniach: od 17/07/2021 do 31/03/2023, a rezerwować ją można od 17/07/2021 do 30/03/2023. Lista hoteli zlokalizowanych w  Albania, Armenia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Republika Czeska, Estonia, Gruzja, Niemcy, Węgry, Irlandia, Kazachstan, Kirgizja, Łotwa, Litwa, Luksemburg, Mołdawia, Macedonia Północna, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Szwajcaria, Niderlandy i Zjednoczone Królestwo i biorących udział w ofercie dostępna jest na stronie oferty.
3. Aby skorzystać z oferty, pobyt musi zostać zarezerwowany za pośrednictwem jednego z kanałów dystrybucyjnych Accor (strona internetowa Accor, aplikacja mobilna Accor ALL, centrala rezerwacyjna ALL, hotele) lub w tradycyjnych biurach podróży wykorzystujących system rezerwacyjny GDS połączony automatycznie z centralą rezerwacyjną Accor. Skorzystanie z oferty nie jest możliwe w przypadku rezerwacji pobytu u pośredników, tour operatorów lub poprzez internetowe biura podróży (takie jak Expedia.com, Booking.com itp.).
4. Zniżka 10% dotyczy STAWKI CZŁONKOWSKIEJ i obowiązuje w terminie wskazanym przy rezerwacji. 
5. Rezerwacja jest elastyczna: anulacja lub zmiana możliwa do daty przyjazdu. Oferta nie jest dostępna dla grup. Możliwość rezerwacji jest uzależniona od dostępności. Warunki sprzedaży obowiązują w każdym hotelu uczestniczącym w promocji. Wykluczone są daty black-out ustawione przez hotele.
6. Jeżeli stawka nie jest dostępna, skorzystanie z oferty przez uczestnika programu nie jest możliwe.
7. W chwili rezerwacji należy podać numer karty uczestnika programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless, a następnie okazać go w recepcji hotelu w chwili zameldowania. 
8. Punkty Reward zostaną dodane do konta uczestnika programu w terminie 10 dni od zakończenia pobytu w hotelu. 
9. Firma Accor i/lub hotele uczestniczące i/lub partnerzy oferty nie przyjmują jakiejkolwiek odpowiedzialności za niezrealizowanie świadczeń lub brak możliwości skorzystania z oferty w związku ze zdarzeniem zewnętrznym i niemożliwym do kontrolowania, uniemożliwiającym realizację oferty przez firmę Accor i/lub przez hotele uczestniczące i/lub partnerów albo powodującym nadmierne koszty jej realizacji. Klientom ani uczestnikom nie będzie przysługiwało żadne odszkodowanie, a ewentualne korzyści przewidziane w ofercie (w szczególności punkty Reward) nie będą należne, jeśli oferta nie będzie mogła być zrealizowana w zaistniałych okolicznościach.
10. Podczas kontaktu z infolinią lub innymi kanałami obsługi klienta ALL prosimy o podanie następującego numeru referencyjnego związanego z ofertą: 013965.

,

Or  night(s)

Zarezerwuj teraz

Or  night(s)

Zarezerwuj teraz