mercure

Nowo otwarte i wyremontowane hotele

Wybierz jeden z naszych nowych hoteli na kolejną podróż

Dowiedz się więcej *

Or  night(s)

Dowiedz się więcej

Dbamy o to, by pobyt w hotelach Mercure był niezapomniany.
Dlatego stale otwieramy się w nowych miejscach, a także odświeżamy nasze już działające hotele.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz z rodziną, partnerem czy w pojedynkę, sprawdź naszą wspaniałą ofertę hoteli zlokalizowanych w wielu niesamowitych miejscach.

W jakim hotelu Mercure zatrzymasz się tym razem?

Wybierz jeden z naszych nowych hoteli

 • Debreczyn, Węgry

  Dowiedz się więcej
 • BIAŁYSTOK, Polska

  Mercure Białystok

  Dowiedz się więcej

  Hotel Mercure Białystok to nowoczesny, czterogwiazdkowy obiekt, położony w popularnej okolicy centrum handlowego, 8 minut od ścisłego centrum Białegostoku, z bardzo wygodnym dojazdem do głównych szlaków komunikacyjnych regionu. Hotel oferuje świetną restaurację z selekcją lokalnych smaków Podlasia, studio fitness, salę bankietową mieszczącą 200 Gości oraz stylowy bar. Komfortowe pokoje w połączeniu z profesjonalną obsługą i znakomitą kuchnią to idealne miejsce dla wszystkich odwiedzających Białystok.

  REZERWUJ
 • Wrocław, Polska

  Mercure Szklarska Poręba (Otwarcie w czerwcu 2022)

  Dowiedz się więcej

  Hotel Mercure Szklarska Poręba to propozycja dla tych, którzy chcą wypocząć bliżej natury. Liczne szlaki górskie i stoki narciarskie sprawiają, że hotel Mercure to idealna baza wypadowa w okolice Jeleniej Góry. Nasza strefa wellness i spa posiada basen wewnętrzny i zewnętrzny oraz miejsce do aromaterapii. Hotelowa restauracja serwuje najlepsze dania w nowoczesnym menu zainspirowanym lokalną tradycją.

  REZERWUJ
 • Debreczyn, Węgry

  Dowiedz się więcej
 • Amsterdam, Holandia

  Mercure Amsterdam North Station

  Dowiedz się więcej

  Mercure Hotel Amsterdam North Station leży w Noord, szybko rozwijającej się dzielnicy Amsterdamu. Zaprojektowany przez Charlotte'a Emmeriga hotel metra Amsterdam Noord oferuje spokojną atmosferę inspirowaną lokalnymi mokradłami. Oferujemy całodobowe, nowoczesne zaplecze fitness, kawiarnię w lobby, podniebny cocktail bar, restauracje oraz pokoje wyposażone we wszystkie nowoczesne udogodnienia oczekiwane od marki Mercure.

  REZERWUJ

Nowo otwarte i wyremontowane hotele

,

Or  night(s)

Dowiedz się więcej

Or  night(s)

Dowiedz się więcej