mercure

Podróżuj z rodziną i oszczędzaj

Zaoszczędź 50% na drugim pokoju dla dzieci

Or  night(s)

SZUKAJ

Lokalne przygody, starożytne ruiny do odkrycia, wyprawy po świecie z bliskimi. Teraz możesz zarezerwować wymarzony rodzinny pobyt w hotelach Mercure i zaoszczędzić 50% na drugim pokoju dla dzieci. W miarę możliwości wybierzemy pokój łączony lub sąsiadujący, więc możesz spać spokojnie.

Do wyboru masz setki lokalizacji w Europie i Afryce Północnej. A w programie ALL — Accor Live Limitless otrzymasz nawet 10% dodatkowej zniżki w ramach naszej ceny dla uczestników.

Rejestracja w programie jest prosta i bezpłatna, więc po co czekać? Nowe ulubione miejsce Twojej rodziny już czeka, aż je wspólnie odkryjecie.

 • Warszawa, Polska

  Do stolicy warto przyjechać o każdej porze roku! Odkryj nieznane oblicze Warszawy - zaplanuj wizytę w jednym z muzeów lub teatrów, skuś się na spacer po Łazienkach Królewskich. Sprawdź wszystkie atrakcje Warszawy.

  ZACZYNAJMY
 • Kraków
  Kraków, Polska

  Kraków to magiczne miasto, w którym za dawnych czasów chadzali królowie, kwitła kultura i swoje dzieła tworzyli znani artyści. Wciąż możemy poczuć ten niepowtarzalny klimat Krakowa spacerując Droga Królewską biegnącą od Barbakanu, aż na sam Wawel.

  ZACZYNAJMY
 • Hotele w Gdańsku
  Gdańsk, Polska

  Gdańsk urzeka przepiękną, zachwycającą architekturą i niecodzienną atmosferą. Położony nad Morzem Bałtyckim jest idealnym miejscem na połączenie miejskiego relaksu z wypoczynkiem na łonie natury.

  ZACZYNAJMY

Podróżuj z rodziną i oszczędzaj

(*) Najniższe dostępne ceny. Oferta jest uzależniona od podanych warunków, dostępności hotelu i dostępności oferty w hotelu. Informację o cenie znajdziesz w warunkach sprzedaży. W zależności od kraju ceny mogą nie obejmować podatków, obejmować wszystkie podatki (VAT i podatek turystyczny) lub wyłącznie podatek VAT. Jeśli ceny nie obejmują wszystkich podatków, odpowiednie podatki (VAT i/lub podatek turystyczny) zostaną podane na kolejnych etapach rezerwacji. Cena jest gwarantowana jedynie w chwili rezerwacji.

Wszystkie rezerwacje muszą być zagwarantowane ważną kartą kredytową 1. dnia pobytu.

W ramach 1 rezerwacji można zarezerwować do 6 pokoi.

Do godziny 18.00 w dniu zameldowania ta oferta może zostać zmieniona lub anulowana, a jej kwota podlega zwrotowi. Po tym czasie naliczona zostanie opłata za pierwszy nocleg. Bez przedpłaty. W niektórych krajach mogą obowiązywać dodatkowe ograniczenia.

Oferta zapewnia zakwaterowanie dzieci w pokoju rodziców i korzyści związane ze śniadaniem dla dzieci spożywających posiłek z rodziną. Korzyści mogą się różnić w zależności od zasad danej marki dotyczących dzieci. Zasady dotyczące dzieci mogą się różnić w zależności od hotelu - podczas dokonywania rezerwacji sprawdź warunki sprzedaży obowiązujące w danym hotelu.
50% zniżki na drugi pokój jest obliczane na podstawie średniej ceny noclegu, czyli ceny elastycznej za pokój zajmowany przez 1 osobę (ta sama zasada w przypadku 2 osób).

Termin ważności oferty podany jest wg czasu środkowoeuropejskiego.

,

Or  night(s)

SZUKAJ

Or  night(s)

SZUKAJ