Niemcy

Niemcy jest pełna sekretów! Zespół Mercure z przyjemnością podzieli się lokalnymi sekretami ze swoimi gośćmi: ukryte atrakcje, miejscowe legendy znane tylko mieszkańcom! Wybierz miasto i podróżuj z Local Stories gdzie chcesz zacząć?

Więcej o kraju

Niemcy leżą w samym sercu Europy, dzieląc swoje granice z dziewięcioma innymi państwami. Żaden inny kraj europejski nie może poszczycić się tak bogatym sąsiedztwem. Zwiedzający mają do wyboru zarówno Morze Północne, jak i Bałtyk oraz znajdujące się na południu Alpy z najwyższym, liczącym prawie 3 000 metrów, szczytem górskim w Niemczech, Zugspitze. Pulsujące rytmem Berlin i Hamburg, słynny na cały świat Oktoberfest w Monachium, zamki i zabytki historyczne oraz przebogate życie kulturalne i artystyczne przypadną do gustu każdemu.
Czytaj dalej

Najlepsze Historie

Odkrywaj Lokalne Historie

Eksploruj świat. Słuchaj opowieści. Odkrywaj legendy i nieznane historie... Local Stories sprawi, że spędzisz czas jak miejscowy! Gdzie chcesz zacząć?

23 Local Stories

Nasze hotele w pobliżu

Przyjdź i odkryj nasze inspirowane lokalnie hotele. Od momentu, gdy wejdziesz do środka, będziesz zanurzony w miejscu docelowym. Twoja podróż zaczyna się tutaj

Jakie są twoje zainteresowania?

Czy jesteś smakoszem? Czy lubisz poznawać lokalną historię i kulturę? Czy pasjonujesz się naturą? Poznaj lokalne historie, które przyciągają Twoje zainteresowanie i pozwól im się inspirować twoja następna podróż!

zobacz więcej